راهنمای ایجاد پوشه در اپلیکیشن

 

می توانید صفحات موجود در اپلیکیشن خود را دسته بندی کنید و آن ها را داخل پوشه قرار دهید. برای استفاده از این امکان مسیر زیر را دنبال کنید.

1

1)ویرایشگر را انتخاب کنید.

2) از زیر منوی ویرایشگر، قابلیت ها را انتخاب کنید.

3 و 4) از دسته بندی متفرقه، پوشه را انتخاب کنید تا آیکون آن در بخش "صفحات شما" قرار گیرد.

2

روی آیکون پوشه کلیک کنید تا تنظیمات مربوط به آن باز شود.

3

در قسمت شماره ی 5 آیکونی که برای پوشه در نظر گرفته شده است را می بینید. روی آن کلیک کنید.

4

می توانید از بین آیکون های پیشنهادی یکی را انتخاب کنید یا با کلیک روی "اضافه کردن آیکون جدید" یک آیکون را به دلخواه از داخل سیستم خود انتخاب کنید تا به عنوان آیکون پوشه شما قرار گیرد.

در قسمت شماره 6 می توانید برای صفحه ی پوشه خود نامی انتخاب کنید تا در زیر آیکون آن به نمایش در آید. (به عنوان نمونه اسم این صفحه "پوشه" در نظر گرفته شده است که در زیر آیکون نوشته  می شود.)

از بخش 7 هم می توانید فعال یا غیر فعال بودن پوشه را انتخاب کنید.

8) با کلیک بر روی این گزینه یک موبایل در سمت راست سایت نشان داده می شود که می توانید تغییراتی که انجام می دهید را آن جا ببینید. پس از دیدن تغییرات، برای انجام دادن بقیه تنظیمات دوباره روی نمایش موبایل کنید.

ادامه ی تنظیمات در شکل پایین نشان داده شده است.

5

9) با فعال کردن این گزینه، قابلیت جستجو کردن در پوشه ی شما ایجاد می شود. یعنی اگر نام یکی از صفحاتی را که در پوشه شما وجود دارد را وارد کنید، می توانید آن صفحه را ببینید. و اگر صفحه ی مورد نظر در آن پوشه موجود نباشد، پیغام می دهد که صفحه ی مورد نظر پیدا نشد.

10) روی این قسمت کلیک کنید.

6

11) از این قسمت می توانید یک عکس به دلخواه در داخل صفحه ی پوشه خود وارد کنید.

12) یک نام برای پوشه خود وارد کنید.

13) می توانید یک زیر عنوان برای پوشه ی خود وارد کنید تا دسته بندی شما دقیق تر شود.

14) روی OK کلیک کنید تا پوشه ی شما ساخته شود. پس از کلیک روی OK تصویر زیر را می بینید.

8

15) این جا تمام صفحاتی که قبلا برای اپلیکیشن خود انتخاب کرده بودید، نمایش داده می شود. با انتخاب هر کدام، صفحات انتخاب شده به داخل پوشه ای که ساختید منتقل می شوند. برای مثال من صفحات تصاویر و تماس را انتخاب کردم که آن ها را در قسمت 16 می بینید.

9

17) همانطور که می بینید چون الان داخل پوشه هستید، فقط می توانید صفحات موجود در پوشه را ببینید. برای دیدن صفحات موجود در اپلیکیشن روی 17 کلیک کنید.

10

"اصلی" را انتخاب کنید تا تمام صفحات اپلیکیشن را ببینید.

برای اضافه کردن تصویر پس زمینه:

11

18 را انتخاب کنید و از طریق 19 می توانید تصویر پس زمینه ی  صفحه ی پوشه ی خود را تغییر دهید و یک تصویر از سیستم خود انتخاب کنید.