راهنمای منوی غذا

 

شما میتوانید برای رستوران یا فست فود خود ،منوی غذا ایجادنمایید.برای این کار از قسمت 1-ویرایشگر->2-قابلیت ها->3-کسب درآمد->4-منو غذا وارد شوید.

1

در قسمت 5 نام منوی خودرا واردنمایید در قسمت 6 می توانید این قابلیت را دراپلیکیشن خود فعال یا غیرفعال نمایید و در قسمت 7 می توانید تصویر آیکون این قابلیت را تغییر دهید.

2

با کلیک برروی قسمت 7 ،پنجره ی زیر باز می شود.دراین قسمت شما میتوانید از آیکون های آماده استفاده کنید یا با کلیک بروی قسمت 8،تصویر دلخواه خودرا انتخاب نمایید و در آخر مطابق قسمت 9 برروی تصویر انتخابی کلیک کنید تا بعنوان تصویر آیکون شما قرار گیرد.

3

همانطور که در قسمت 10 می بینید تصویر آیکون این قابلیت تغییر کرده است.سپس برروی قسمت 11 کلیک کنید.

4

درقسمت بازشده فیلد های عنوان وقیمت و توضیحات و قوانین را پرکنید و برای اضافه کردن عکس برروی قسمت 12 کلیک کنید و از پنجره ی بازشده عکس موردنظرتان را انتخاب کرده و برروی اوکی در قسمت 13 کلیک نمایید.

5

برای اضافه کردن غذاهای بیشتر همین مراحل را تکرارنمایید.

برای ویرایش و یا حذف غذاها مطابق مرحله 14 از قسمت مدیریت واردشوید و با کلیک برروی علامت ضربدر،غذاها را حذف و از قسمت 15 آن هارا ویرایش کنید.

6.

 


همچنین شما می توانید برای منوی خود یک تصویر زمینه انتخاب کنید.برای این کار از قسمت 16 یعنی "پس زمینه" وارد شوید و برروی قسمت 17 کلیک نمایید.ازپنجره ی باز شده عکس موردنظرتان را انتخاب کنید.

7

برای انتخاب نحوه ی چینش غذاها در منو از قسمت 18 یعنی "طراحی" وارد شوید ویکی از قالب ها را انتخاب نمایید.

8

درنهایت منوی شما در اپلیکیشن بصورت زیر خواهد بود.

PhotoGrid_1481712378842