راهنمای ثبت نام و خرید اپلیکیشن

 

برای ثبت نام،ابتدا در قسمت 1 ،نام موردنظر برای اپلیکیشن خودرا واردنمایید و برروی قسمت 2،کلیک کنید.

1

سپس در قسمت 3 درصورت داشتن سایت،نام سایت،و در قسمت 4 ای میل خودرا واردنمایید و برروی "ادامه" کلیک کنید.به خاطر داشته باشید ایمیلی که در این قسمت وارد می کنید بعنوان نام کاربری شما برای ورود به پنل مدیریتی تان استفاده خواهد شد.

2

درقسمت 5 نام و نام خانوادگی،در قسمت 6 شماره تلفن همراه و در قسمت 7 رمزعبور موردنظرتان را وارد نمایید و برروی ادامه کلیک کنید.این رمز درهنگام ورود به پنل کاربری از شما درخواست می شود.پس آن را بخاطر بسپارید.

3

دراین مرحله پنجره ی زیر برای شما بار خواهد شد.در تصویر یک نمای کلی از پنل مدیریتی و قابلیتها و طراحی اپلیکیشن می بینید.برای استفاده از این امکانات باید ابتدا پنل موردنظرخود راتهیه کنید.با کلیک برروی قسمت 8 وارد قسمت انتخاب پنل و خرید خواهید شد.

4

در صفحه ی باز شده ازمیان 4پنل موجود،باتوجه به قابلیت های موردنیازتان پنل موردنظر را انتخاب کنید،از قسمت 9 سیستم عامل موردنظر را انتخاب و روی گزینه ی خرید کلیک کنید.

5.

سپس وارد صفحه ی زیر می شوید.درصورت درست بودن مشخصات روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید تا وارد صفحه ی پرداخت اینترنتی شوید.

6

در صفحه ی پرداخت مشخصات کارت بانکی خودرا واردنمایید و روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

7

پس از پرداخت مبلغ اپلیکیشن وارد صفحه ی اصلی شده و برروی گزینه ی "ورود"در قسمت 12 کلیک نمایید.

8

در صفحه ی باز شده ایمیل و رمزی که در شروع ثبت نام در قسمت 4 و 7 وارد کرده اید را وارد نمایید و برروی گزینه ی ورود کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

9

همان طور که می بینید اپلیکیشن شما با نامی که در ابتدا در قسمت 1 وارد نموده اید وجوددارد.برروی قسمت 15 کلیک کنید تا وارد قسمت ویرایش اپلیکیشن شوید.

10..

بعد از ورود به صفحه ی زیر،قالب و قابلیت های خودرا انتخاب و اپلیکیشن خودرا بسازید.توضیح مربوط به استفاده از هر قابلیت در قسمت "راهنمای پنل" قرارداده شده است.درصورت نیاز به راهنمایی می توانید استفاده کنید.

11

پس از ساخت و ویرایش اپلیکیشنتان برروی زبانه ی خروجی در قسمت 16 کلیک نمایید و 10دقیقه منتظر بمانید و سپس صفحه را refreshکنید  تا فایل خروجی مربوط به اپلیکیشن برای شما ارسال شود.برای خروجی ios،این زمان انتظار 48 ساعت خواهدبودتا برای شما ای میل شود.

12

درانتها می توانید با قراردادن فایل اپلیکیشن اندرویدتان در سایت های آپلود فایل مثل پیکو فایل،لینک مربوط به اپلیکیشن خودرا دریافت کرده و آن را در سایت یا شبکه های اجتماعی خود قراردهید.ضمنا میتوانید اپلیکیشن خودرا در اپ استورهای مختلف مانند کافه بازار و ...منتشر کنید.

13