تاثیر اپلیکیشن ها بر زندگی اجتماعی ما

اپلیکیشن ها وارد همه ی جنبه های زندگی شده اند و حتی زندگی اجتماعی انسان ها را هم تحت تاثیر قرار داده اند. همانطور که امکان برقراری ارتباط مجازی با افرادی که در کنار ما نیستند، حس خوبی را به ما القا می کند، می تواند تبعاتی را برای افرادی که در نزدیکی هم زندگی می کنند به همراه داشته باشد. در نظر بگیرید که پس از سپری کردن ساعاتی در خارج از منزل، از کار یا محل تحصیل خود به خانه برمی گردید و مستقیما به سراغ گوشی یا تبلت خود رفته و با آدم هایی ارتباط برقرار می کنید که ممکن است مدت زیادی از آخرین دیدار حضوریتان گذشته باشد و یا حتی به سختی آخرین دیدار خود را به خاطر بیاورید. به این ترتیب شما به جای حضور در خانواده و ارتباط حضوری با آن ها، بیشتر سعی در برقراری ارتباط با افرادی دارید که آن ها را رو در رو نمی بینید. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 

مرگ وبسایت ها با حضور اپلیکیشن ها

اپلیکیشنها تهدید بزرگی برای وب سایت هایی به شمار می آیند که هنوز به موبایل مهاجرت نکرده اند و بسیاری از وبسایت ها در حال از دست دادن کاربران خود هستند. متخصصان بازار it معتقدند که دوره وب سایت و تبلیغات در وب به پایان رسیده و می بایست از محیط جدید کاربری امروز یعنی موبایلها و اپلیکیشن ها استفاده نمود. اگر شما هم دارای کسب و کار هستید و برای معرفی کسب و کار خود از وب سایت استفاده می کنید، لازم است بدانید که برای به روز بودن کسب و کار خود نیاز اساسی به استفاده از اپلیکیشن های موبایلی دارید. البته قدمت وبسایت ها بسیار بیشتر از اپلیکیشن های موبایلی است و شاید مقایسه این دو عملا منطقی نباشد. اما اگر شما صاحب یک وبسایت هستید و هنوز دلایل قابل قبولی برای ساخت اپلیکیشن موبایل برای وبسایت خود ندارید، شاید این دلایل بتوانند شما را در تصمیم گیری کمک کنند. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 

اپلیکیشن ها چه فواید پزشکی برای ما دارند؟

استفاده از دستگاه های تلفن در مراقبت های بهداشتی حرفه ای، بسیاری از جنبه های عملکرد بالینی را دگرگون کرده است. همیشه همراه داشتن تلفن های همراه سبب رشد سریع و توسعه ی نرم افزارهای کاربردی پزشکی برای این پلتفرم ها شده است. در حال حاضر اپلیکیشن های زیادی در حوزه ی مراقبت های بهداشتی حرفه ای با وظایف مهمی مثل مدیریت زمان و اطلاعات، نگهداری پرونده پزشکی و دسترسی به آن، ارتباطات و مشاوره، جمع آوری اطلاعات و مراجع، مدیریت و نظارت بر بیمار، تصمیم گیری بالینی و آموزش پزشکی در دسترس هستند. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 

واقعیت افزوده چیست و کاربردهایش در چه زمینه ای می باشد؟

تعریف ما از واقعیت افزوده تصویری مستقیم یا غیر مستقیم و زنده (real-time) از دنیای فیزیکی است که با افزودن اطلاعات مجازی تولید شده توسط کامپیوتر به واقعیت، واقعیت افزوده تشکیل شده است. واقعیت افزوده محیطی تعاملی است و اشیاء حقیقی و مجازی را با یکدیگر ترکیب می کند. زنجیره ی میلگرام همانطور که در شکل زیر پیداست، زنجیره ای است که واقعیت مجازی را به دنیای واقعی مربوط می کند که در حد واسط بین آن ها واقعیت افزوده (Augmented Reality) و واقعیت مجازی افزوده (Augmented Virtuality) در بین آن ها قرار دارند که واقعیت افزوده به واقعیت نزدیک تر است و واقعیت مجازی افزوده به واقعیت مجازی نزدیکتر. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 

اپلیکیشن چیست؟

به نرم افزار هایی که برای دستگاه های دستی کوچک مانند موبایل های هوشمند، تبلت ها، دستیار های شخصی دیجیتال و غیره ساخته می شوند،(Software Application) یا همان نرم افزار کاربردی گفته می شود که به اختصار به آن ها App یا اپلیکیشن می گویند. کاربر توسط این برنامه های کاربردی، به طور مستقیم فرمانی را در گوشی هوشمند خود اجرا می کند و می تواند به صورت ملموس نتایج آن را ببیند. وقتی شما یک دستگاه قابل حمل هوشمند تهیه می کنید، تعدادی اپلیکیشن مانند مرورگر وب، پخش کننده ی موزیک، تقویم و غیره، به طور پیش فرض در آن ها نصب شده است. شما می توانید از اینترنت یا از مارکت هایی که برای اپلیکیشن وجود دارند (مانند کافه بازار، مایکت، سیبچه، اپ استور و ...) اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دانلود و نصب نمایید. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 

ضرورت اپلیکیشن ها در کسب و کار

اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای بیزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امر ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب

 

نکات انتخاب نام اپلیکیشن

یک عنصر مهم در هر کار و تجارت ایجاد نام و علامت تجاری می باشد و از آن طریق است که مردم آن محصولات یا خدمات را میشناسند. این یکی از اولین چیزهایی است که باید به آن فکر کنید و تا آخر کار با شما همراه خواهد بود.

ادامه مطلب

 

مدل های کسب درآمد از اپلیکیشن

چرا یک اپلیکیشن می سازید؟! اغلب اوقات،اپلیکیشن های موبایل یکی دیگر از کانال های کسب و کار برای برند شما به شمار می رود.شما آن را انتشار می دهید و انتظار دارید که یک منبع جدی درآمدی برای شما باشد بسیاری از مردم به این خاطر وارد عرصه ی موبایل می شوند که شیفته ی بیلیون ها دلار موفقیت ناگهانی اپلیکیشن هایی مثل واتساپ و اینستاگرام شدند. موبایل یک معامله ی خوب است. 2% از توسعه دهندگان اپلیکیشن،54% از کل درآمد اپلیکیشن ها را دراختیار دارند. اگر شما یک برناهه نویس اپ یا یک بازاریبا برای اپلیکیشن ها هستید که هدفتان کسب درامد از اپلیکیشن خودتان است،این مقاله را مطالعه کنید تا 6 استراتژی کسب درآمد که می توانید از آن ها استفاده کنید را یاد بگیرید.

ادامه مطلب