مقالات

اپلیکیشن ساز آنلاین اندروید و  ios بدون نیاز به برنامه نویسی

اپلیکیشن ساز آنلاین اندروید و ios بدون نیاز به برنامه نویسی

اگرعلاقه به ساخت اپليکيشن اندروید و آی او اس برای کسب و کار را داريد، اپلیکیشن ساز آنلاین 0098phone را پیشنهاد می کنم که به راحتی می توانید اپ خود را بسازید.

مرگ وبسایت ها با حضور اپلیکیشن ها

مرگ وبسایت ها با حضور اپلیکیشن ها

اپلیکیشن ها تهدید بزرگی برای وب سایت هایی به شمار می آیند که هنوز به موبایل مهاجرت نکرده اند و بسیاری از وبسایت ها در حال از دست دادن کاربران خود هستند.

اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن چیست؟

به نرم افزاری که برای دستگاه های دستی کوچک مانند موبایل های هوشمند یا تبلت ها ساخته می شوند، نرم افزار کاربردی گفته می شود که به اختصار به آن اپلیکیشن می گویند.

ضرورت اپلیکیشن ها در کسب و کار

ضرورت اپلیکیشن ها در کسب و کار

اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای بیزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امر ضروری به نظر می رسد.

واقعیت افزوده چیست و کاربردهایش در چه زمینه ای می باشد؟

واقعیت افزوده چیست و کاربردهایش در چه زمینه ای می باشد؟

تعریف ما از واقعیت افزوده تصویری مستقیم یا غیر مستقیم و زنده (real-time) از دنیای فیزیکی است که با افزودن اطلاعات مجازی تولید شده توسط کامپیوتر به واقعیت، واقعیت افزوده تشکیل شده است. واقعیت افزوده محیطی تعاملی است و اشیاء حقیقی و مجازی را با یکدیگر ترکیب می کند. زنجیره ی میلگرام همانطور که در شکل زیر پیداست، زنجیره ای است که واقعیت مجازی را به دنیای واقعی مربوط می کند که در حد واسط بین آن ها واقعیت افزوده (Augmented Reality) و واقعیت مجازی افزوده (Augmented Virtuality) در بین آن ها قرار دارند که واقعیت افزوده به واقعیت نزدیک تر است و واقعیت مجازی افزوده به واقعیت مجازی نزدیکتر. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

اپلیکیشن ها و تاثیرآن ها بر زندگی اجتماعی ما

اپلیکیشن ها و تاثیرآن ها بر زندگی اجتماعی ما

اپلیکیشن ها وارد همه ی جنبه های زندگی شده اند و حتی زندگی اجتماعی انسان ها را هم تحت تاثیر قرار داده اند. همانطور که امکان برقراری ارتباط مجازی با افرادی که در کنار ما نیستند، حس خوبی را به ما القا می کند، می تواند تبعاتی را برای افرادی که در نزدیکی هم زندگی می کنند به همراه داشته باشد.

اپلیکیشن ها چه فواید پزشکی برای ما دارند؟

اپلیکیشن ها چه فواید پزشکی برای ما دارند؟

استفاده از دستگاه های تلفن در مراقبت های بهداشتی حرفه ای، بسیاری از جنبه های عملکرد بالینی را دگرگون کرده است. همیشه همراه داشتن تلفن های همراه سبب رشد سریع و توسعه ی نرم افزارهای کاربردی پزشکی برای این پلتفرم ها شده است. در حال حاضر اپلیکیشن های زیادی در حوزه ی مراقبت های بهداشتی حرفه ای با وظایف مهمی مثل مدیریت زمان و اطلاعات، نگهداری پرونده پزشکی و دسترسی به آن، ارتباطات و مشاوره، جمع آوری اطلاعات و مراجع، مدیریت و نظارت بر بیمار، تصمیم گیری بالینی و آموزش پزشکی در دسترس هستند. به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

نکات انتخاب نام اپلیکیشن

نکات انتخاب نام اپلیکیشن

یک عنصر مهم در هر کار و تجارت ایجاد نام و علامت تجاری می باشد و از آن طریق است که مردم آن محصولات یا خدمات را میشناسند. این یکی از اولین چیزهایی است که باید به آن فکر کنید و تا آخر کار با شما همراه خواهد بود.

مدل های کسب درآمد از اپلیکیشن

مدل های کسب درآمد از اپلیکیشن

اگر شما یک برنامه نویس اپ یا یک بازاریاب اپلیکیشن ها هستید که هدفتان کسب درآمد از اپ خودتان است،این مقاله را مطالعه کنید تا 6 استراتژی کسب درآمد را یاد بگیرید.